BMW X7 XDrive 40i M-Pakett
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 05.2020 · Литва | ||||||
| Пробег | 99 000 км | ||||||
| Тип кузова | Туринг, 4 дверей, 7 мест | ||||||
| Топливо | Бензин | ||||||
| Двигатель | 3.0, 250 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WBACW210109C52776 | ||||||
| Рег. номер | 099KIX | ||||||
| Техосмотр | 31.05.2026 | ||||||
Комплектация
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Salongi eelsoojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Mägipidur
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Katuseluuk
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Elektriline antenn
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Autotelefon
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Spoileriring
Muu
- Reisiarvesti
- Pagasikate
- Katusereelingud
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Aknapesupihustite sulatus
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- laser
- autoga antakse kaasa (talverehvid (lamellrehvid))
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- 4-ratta pööramine
- M-Sport pakett (M aerodünaamika, M pidurid, M rool)
- BMW Laserlight – oluliselt võimsam ja eksklusiivsem kui tavatuled
- Driving Assistant Professional – adaptiivne püsikiirushoidja
- reahoidmine
- turvapaketid
- Parking Assistant Plus – 360° kaamerad ja automaatne parkimine
- Nelja ratta juhitavus (Integral Active Steering) – manööverdusvõime ja stabiilsus
- Comfort Access + Soft-Close uksed – võtmeta sisenemine
- uksed sulguvad automaatselt vaikselt
- Ventileeritavad ja soojendusega istmed
- Heat Comfort Package – soojendusega käetoed ja rool
- Crafted Clarity klaasidetailid – eksklusiivne interjööriviimistlus
- Merino Vernasca nahksisu (Coffee) – luksuslik ja vastupidav
- Alcantara laepolster (Anthracite) – premium-ilme salongis
- Ambient Air paket – salongi lõhnastus ja õhufiltreerimine
- Harman/Kardon Surround helisüsteem
- Head-Up Display + Gesture Control
- 21" M Double Spoke valuveljed
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Бензин |
| Объем двигателя: | 3.0 л |
| Объем двигателя: | 2998 см³ |
| Мощность: | 250 кВт |
| Расход топлива в городе: | 11 л/100 км |
| На трассе: | 8 л/100 км |
| Средний: | 9 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 199 г/км |
| Максимальная скорость: | 245 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Чёрный |
| Тип кузова: | Туринг |
| Мест: | 7 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 5151 мм |
| Ширина: | 2000 мм |
| Высота: | 1805 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2395 кг |
| Полная масса: | 3155 кг |
| Макс. груз: | 760 кг |
| Масса автопоезда: | 5855 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2700 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 3105 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2026Toodud riigist: Leedu
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on tehniliselt ja visuaalselt esmaklassilises seisukorras – võimas, mugav ja turvaline 7-kohaline luksusmaastur. Stiilne Carbon-schwarz välisviimistlus ning elegantne Vernasca Coffee nahksisu koos M-Sport paketi ja Crafted Clarity klaasidetailidega annavad autole eksklusiivse ilme.
Olulisem varustus:
- M-Sport pakett, M aerodünaamika ja M pidurid
- Driving Assistant Professional, Parking Assistant Plus, BMW Laserlight
- Soojendusega ja ventileeritavad istmed, Comfort Access, Soft-Close uksed
- Harman/Kardon Surround helisüsteem, Head-Up Display, BMW Gesture Control
- 21" M veljed, Alcantara laepolster, Ambient Air pakett
Kaasa tulevad lamellrehvid
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 820 €
Плата за регистрацию: 2861 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.