Volvo XC40
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 10.2020 · Финляндия | ||||||
| Пробег | 105 000 км | ||||||
| Комплектация | Recharge T5 Plug-in Hybrid | ||||||
| Тип кузова | Седан, 5 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Подключаемый гибрид (бензин/электричество) | ||||||
| Двигатель | 1.5, 132 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | YV1XZBBVFM2427216 | ||||||
| Техосмотр | 31.10.2026 | ||||||
Проверенный автомобиль
Комплектация
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
SISUSTUS
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad
- nahkkattega käigukanginupp
- tume laepolster
MUU VARUSTUS
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
TULED
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised, tagumine)
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- peeglid päikesesirmides
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- kohtvalgustid
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- soojendusega rool
ISTMED
- nahkpolster
- istmed reguleeritava kõrgusega
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
REHVID JA VELJED
- suverehvid
- valuveljed
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Подключаемый гибрид (бензин/электричество) |
| Объем двигателя: | 1.5 л |
| Объем двигателя: | 1477 см³ |
| Мощность: | 132 кВт |
| Выбросы CO₂: | 48 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Белый |
| Тип кузова: | Седан |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4425 мм |
| Ширина: | 1873 мм |
| Высота: | 1632 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1812 кг |
| Полная масса: | 2290 кг |
| Макс. груз: | 478 кг |
| Масса автопоезда: | 4090 кг |
| Прицеп с тормозами: | 1800 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2702 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
NB! Auto ei asu müügiplatsil, vaatamiseks aeg palun eelnevalt kokkuleppida.Sõidukile kehtib CarProf Standart Garantii 6 kuud / 3000 km.
Autole teostatud müügieelne ettevalmistus.
Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie praegune sõiduk!
Rohkem infot auto liikluseajaloo kohta leiate Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehel www.lkf.ee.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 83 €
Плата за регистрацию: 347 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
Volvo XC40
2020, 185 042 км
21 799 €
243 €/месяц
Volvo XC40
2021, 111 204 км
26 890 €
288 €/месяц
Volvo XC40
2020, 93 000 км
28 880 €
310 €/месяц
Škoda Superb
2022, 125 741 км
24 300 €
260 €/месяц
Volkswagen Tiguan
2021, 108 387 км
24 990 €
268 €/месяц
Škoda Superb
2021, 134 000 км
25 500 €
270 €/месяц