Opel Frontera GS
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 04.2026 · Эстония | ||||||
| Пробег | 595 км | ||||||
| Тип кузова | Универсал, 5 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (бензин/электричество) | ||||||
| Двигатель | 1.2, 100 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| Гарантия | jah | ||||||
| VIN | VXKCSHPY0ST283032 | ||||||
| Рег. номер | 834TYG | ||||||
| Техосмотр | 30.04.2030 | ||||||
Комплектация
Mugavus
- Kaugtulede assistent (HBA)
- Elektriline seisupidur
- Elektrilised aknad ees ja taga
- Kaugjuhitav kesklukk
- Manuaalne kliimaseade, vihma- ja valgusandur
- Elektriliselt reguleeritavad välispeeglid (ilma soojenduseta)
- Automaatne kliimaseade, vihma- ja valgusandur, värske õhu filter
- Elektriliselt kokkuklapitavad soojendusega küljepeeglid
- Soojendusega esiistmed
Eksterjöör
- Täis-LED esituled
- Matt musta värvi rattakoopa laiendid
- Musta värvi uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
- Style Pack: Valge katus, valged terasveljed
- Onyx musta värvi küljepeeglite korpused
- Toonitud tagumised küljeaknad ja tagaklaasid
- LED tagatuled
- Mustad pikisuunalised katusereelingud
- Katus kerevärvi
Interjöör
- 1/3 - 2/3 allaklapitav tagaistme seljatugi
- Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine
- 12V pistik ees
- ISOFIX kinnitused teise istmerea välimistel istmetel
- Pardaarvuti
- Kaheastmeline pagasiruumi põrand
- Juhiistme kõrguse reguleerimine
- USB-C laadimispistik ees ja kaks USB-C laadimispistikut teises reas
- Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
Istmed
- Tume tekstiilsisu
Audio ja kommunikatsioon
- Bluetooth ühendusega nutitelefonijaam, 2 kõlarit
- USB-C pesa armatuurlauas
- 10"" digitaalne näidikuplokk
- 10"" puutetundlik ekraan, raadio, navigatsioonisüsteem, Bluetooth, juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto, 6 kõlarit
Ohutus ja turvalisus
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- ABS + ESP koos nõlvaltstardi abiga
- Tagumised parkimisandurid
- Pidurite blokeerimisvastane süsteem (ABS), avarii-pidurdusabi süsteem (EBA), elektrooniline pidurdusjõu kontroll (EBD), veojõukontroll (ASR)
- Juhi ja kõrvalistuja turvapadjad, külgmised turvapadjad ees ning turvakardinad ees ja taga
- Kinnitamata turvavööde hoiatustuli ja helisignaal ning kõrvalistuja istme turvapadja väljalülitamise võimalus
- Aktiivne hädapidurdussüsteem, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus, kokkupõrkeohu hoiatus, kiiruspiirangu liiklusmärkide tuvastus, kiiruse ületamise hoiatus, juhi tähelepanu jälgimine, püsikiiruse hoidja ja kiirusepiiraja
- Eesmised ja tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera
- Passiivne pimenurga jälgimissüsteem
Värv
- Perla Nera Black
- Khaki Green
- Effekt Blue
- Kanyon Orange
- Kristall Silver
- Arktis White
Rehvid ja veljed
- 16'' terasveljed ilukilpidega, rehvid 215/65 R16
- 17"" valuveljed (must/hõbe) rehvid 215/60 R17 (all weather)
- 17"" valuveljed (must/hõbe) rehvid 215/60 R17
Velgedega seonduvad lisavalikud
- Rehviparanduskomplekt
Muu varustus
- 11 kW kolmefaasiline pardalaadija
- Sõiduki pistik: CCS + Type 2
- Mode 3 laadimiskaabel
- Type 2 laadimispesa
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (бензин/электричество) |
| Объем двигателя: | 1.2 л |
| Объем двигателя: | 1199 см³ |
| Мощность: | 100 кВт |
| Выбросы CO₂: | 119 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Серый |
| Тип кузова: | Универсал |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4385 мм |
| Ширина: | 1795 мм |
| Высота: | 1655 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1424 кг |
| Полная масса: | 1830 кг |
| Макс. груз: | 406 кг |
| Масса автопоезда: | 3080 кг |
| Прицеп с тормозами: | 1250 кг |
| Прицеп без тормозов: | 690 кг |
| Колесная база: | 2670 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Tehase garantii 8a / 200 000km!
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 56 €
Плата за регистрацию: 755 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.