MINI Countryman
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 03.2026 · Эстония | ||||||
| Комплектация | Countryman C | ||||||
| Тип кузова | Хэтчбек, Luukpära, 4 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (бензин/электричество) | ||||||
| Двигатель | 1.5, 115 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | WMW11GA0X07V25628 | ||||||
| Рег. номер | 352RTW | ||||||
| Техосмотр | 31.03.2030 | ||||||
Комплектация
- Essential pakett
- Katus sõiduki kere värvi
- MINI ümarekraan
- 17'' kergmetallveljed 'Profile Spoke', Lightning Grey, 7 J × 17 / rehvidega 205/65 R 17
- Püsikiiruse hoidja pidurdus funktsiooniga
- Turvapadjad juhile ja kaassõitjale, külgmised turvapadjad 1'le ja 2'le istmereale, peaturvapadjad kõikidele välimistele 1. ja 2. istmerea istmetele
- Blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS), sisaldab: pidurdusassistenti (Brake assist) ja pidurdusjõu jaotamist kurvides (Cornering Brake Control); Dünaamiline suunastabiilsuskontroll (DSC)
- Salongi valgustus ( Sisemine lugemisvalgusti puutetundliku juhtimisega ja ümbritseva valgustusega ees ja taga; meeleolu valgustus keskkonsoolil, jalaruumi valgustus ees ja taga; pagasiruumi tuli; juhi ja kaasreisija peeglivalgustus
- Vihmaandur ja automaatsed tuled
- Klaasipuhastid ees (soojendusega pesuriotsikutega) ja taga
- Välispeeglid (elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega)
- Tagaklaasi soojendus
- Automaatne start-/stop funktsioon
- Elektromehaaniline seisupidur
- Väljasõiduassistent: ei lase sõidukil umbes 1,5 sekundi jooksul kallakul tagasi veereda.
- Standard vedrustus
- Tähelepanu assistent
- Parkimiskontroll PDC ees ja taga
- Läbilaadimissüsteem 40/20/40
- i-Size/ISOFIX kinnituspunktid mõlemal äärmisel tagaistmel, musta värvi katetega
- 2 topsihoidjad ees keskkonsoolis
- Kalde reguleerimine sh. 2. istmerea cargo funktsioon (täiendav laadimismaht ca 80-100 liitrit võimaldatud tagaistmete kolme seljatoe kalde reguleerimis võimalusega 12 kraadi võrra)
- 12V pistikupesa pagasiruumis ja keskkonsoolis; 2 x USB Type C ees ja taga keskkonsoolis
- Stereosüsteem kuue kõlariga kokku 100W: 2 kõlarit esiukse viimistluspaneelis; 2 bassikõlarit esiistmete all; 2 kõlarit tagaukse viimistluspaneelis
- Mini navigatsioonisüsteem
- Teleservices
- Hädaabi kõne funktsioon
- DAB tuner
- Personaalne eSim valmidus
- 7-käiguline Steptronic automaatkäigukast
- 2-tsooniline automaatne kliimaseade
- Automaatne pagasiluugi avamine ja sulgemine
- Rehviremondi komplekt Plus
- Katuseraamid matt mustad
- iSize Isofix kinnitus ees
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Ohukolmnurk
- Lukustatavad rattapoldid
- Juhi assistent. Juhiabisüsteem, mis sisaldab: sõidurajalt eemalekaldumise hoiatussüsteemi, kiiruspiirangute infot, jne.
- Parkimisassistent. Sisaldab tagakaamerat
- LED lähi- ja kaugtuled
- Külmakliima versioon
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (бензин/электричество) |
| Объем двигателя: | 1.5 л |
| Объем двигателя: | 1499 см³ |
| Мощность: | 115 кВт |
| Выбросы CO₂: | 133 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Синий |
| Тип кузова: | Хэтчбек |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 4444 мм |
| Ширина: | 1843 мм |
| Высота: | 1661 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1640 кг |
| Полная масса: | 2095 кг |
| Макс. груз: | 455 кг |
| Масса автопоезда: | 3795 кг |
| Прицеп с тормозами: | 1700 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2692 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 136 €
Плата за регистрацию: 1085 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.