Audi A6
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 03.2023 · Эстония | ||||||
| Пробег | 60 000 км | ||||||
| Тип кузова | Седан, 4 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (дизель/электричество) | ||||||
| Двигатель | 2.0, 150 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | WAUZZZF29PN050349 | ||||||
| Рег. номер | 760LNV | ||||||
| Техосмотр | 31.03.2027 | ||||||
Комплектация
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- automaatpidurdussüsteem
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees
- väljas)
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- toonitud klaasid
- peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- telefoni juhtmevaba laadimine
Sisustus
- nahkpolster
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- istmesoojendused
- taskud esiistmete seljatugedes
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- sportrool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- topsihoidjad
- iluliistud salongis
- jalamatid
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (originaal)
- kõlarid
- subwoofer
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- suverehvid
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (tagatuled
- päevatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- esitulede pesurid
- kurvituled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- tulede korrektor
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- reisiarvesti
- Assistentpakett "Tour" - adaptiivne püsikiirushoidja
- sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem automaatse pidurdamisega hädaolukorras ja liiklusmärkide tuvastus ; Esilaternad - kaugtulede ümberlülitamise assistent "High-beam assistant"; Kõlarisüsteem "Bang & Olufsen Premium Sound System 3D kõlaga" - 16 kõlarit
- 15 kanaliga helivõimendi koguväljundvõimsusega 705 vatti; Pagasiruumi luugi elektriline avamine võtmest
- salongist või luugilt ja sulgemine luugilt; Parkimisabi "Plus" auto esi- ja tagaosas koos tagurduskaameraga - akustiline hoiatustoon ja graafiline näit MMI ekraanil; Peeglid - välispeeglid elektriliselt kokkuklapitavad ja automaatselt tumenevad; Telefon ja kommunikatsioon - "Audi phone box" koos LTE-toega
- universaalne telefonialus käetoes esiistmete vahel võimaldamaks telefonikõnesid läbi "Bluetooth" ühenduse; Valgustuspakett II "Ambient Lighting plus" - "Ambient" ja kontuurvalgustus kogu autos (võimalik valida 30 värvitooni vahel)
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (дизель/электричество) |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1968 см³ |
| Мощность: | 150 кВт |
| Выбросы CO₂: | 142 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Чёрный |
| Тип кузова: | Седан |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 4947 мм |
| Ширина: | 1886 мм |
| Высота: | 1451 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1814 кг |
| Полная масса: | 2255 кг |
| Макс. груз: | 441 кг |
| Масса автопоезда: | 4255 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2000 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2931 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Ostetud riigist: Eesti
Garantii
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km
Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 227 €
Плата за регистрацию: 1024 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.