Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2014 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 173 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZFH001182 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 219 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4892 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1990 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2455 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 745 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L1H1, 4-Motion 4*4, Kaubar 2500. Haagis 2500kg. 2*liuguksed külgedel. Serviceline(taga riiulid, sahtlitega, mikroahi, kruustangid, töötuled, katuseraamid, vilkurid) Comfortline varustus. El. aknad, el. peeglid sooj. käetoed. MF-nahkrool, püsikiirus, ESP. Põhjamaapakett: webasto taimeri ja puldiga, 2*istmesooj. seisusoojendus, taga lisaahi, NR. 2 soojustatud vahesein. DEFA plokisoojendus 2 kompl rattaid velgedel. Hooldusr. 173t teostatud suur hoole(hammasrihma kompl. rullikutega, veepumba kompl. 4*4 vahekastiõli, kõik filtrid ja õli, tosoool). Kontrollitud läbisõit. TA akt tehtud, saab kohe registreerida.Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 162 €
Registreerimistasu: 870 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.