Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2013 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 244 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZDH105748 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 219 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4892 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2174 kg |
| Täismass: | 2800 kg |
| Kandevõime: | 626 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L1H1, 4-Motion 4*4, Kaubar 2500. Haagis 2500kg. Xenon tuled. Comfortline varustus. MF nahkrool. käetoed, Tuledeaut. kliima, püsikiirus, el. aknad. -peeglid sooj. konks. Põhjamaapakett:webasto taimeriga, 1*istmesooj. seisusoojendus, NR. 2 soojustatud vahesein. valuveljed. Hooldusr. viimane hoole 9. 23 230t. Hammasrihma kompl vahet 131t. 9. 2018. Uus esiklaas. Kontrollitud läbisõit. 2 võtit, lisaks webasto puldigaVastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 141 €
Registreerimistasu: 720 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2012, 270 000 km
6990 €
85 €/kuus
Volkswagen Transporter
2012, 310 000 km
10 000 €
122 €/kuus
Volkswagen Transporter
2013, 230 000 km
11 750 €
143 €/kuus
Volkswagen Transporter
2014, 173 000 km
14 750 €
179 €/kuus
Volkswagen T5 Kombi
2013, 353 000 km
12 400 €
151 €/kuus
Toyota Hilux
2011, 225 000 km
15 000 €
182 €/kuus