Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2012 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 235 600 km | ||||||
| Varustustase | T5 DOKA 5K EU5 | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV3ZZZ7JZDX002103 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 2 tk
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator: tehase org.võtmes
- Signalisatsioon: tehase originaal
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus): webasto timeriga, mootori webasto timeriga, salongi webasto timeriga
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: 2
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster: helehall
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, mp3 mängija
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: vw originaalid
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, PÕHJAMAA PAKETIGA, N1 kategooria madel, B-kategooria lubadega kasutatav, veokastil kõik kolm portet avatavad, 2x AKU, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, Taanis teostatud PAVA korrosioonikaitse kerele, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, olemas kaks paari org.võtmeid, EURO 5, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 208 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5560 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 2120 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2125 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 875 kg |
| Autorongi mass: | 5200 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõidukMootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 650 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.