Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 170 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 88 kW DCX | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJG7NP6H7543743 | ||||||
| Reg. nr. | 869XHH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Istmesoojendused
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- CD mängija: boks
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.9 l/100 km |
| Maanteel: | 3.8 l/100 km |
| Keskmine: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4856 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1477 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 2060 kg |
| Kandevõime: | 575 kg |
| Autorongi mass: | 3575 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Korrapäraselt hooldatud,Mootori rihmad rullikud õlid filtrid vahetatud,
Mootror ergas ja väga ökonoomne,
Viisakas välimus,
Salong terve ia puhas,
KORRALIK AUTO,
BELGIAST TOODUD.
TEL.58341205 EST RUS,
Vahetusvõimalused
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 96 €
Registreerimistasu: 415 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2019, 170 000 km
15 200 €
168 €/kuus
Kia Sportage
2016, 116 880 km
12 700 €
143 €/kuus
Citroën Jumpy
2018, 131 960 km
12 900 €
138 €/kuus
Toyota Proace
2018, 189 223 km
13 020 €
146 €/kuus
Volkswagen
2016, 248 700 km
13 200 €
148 €/kuus
Renault Trafic
2017, 119 000 km
13 350 €
153 €/kuus