Nissan Ariya
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2024 · Eesti |
| Varustustase | Evolve e-4ORCE 87kwh |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 90 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | 11.2029a./100 000km |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 90 kW |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2307 kg |
| Täismass: | 2665 kg |
| Kandevõime: | 358 kg |
| Autorongi mass: | 4165 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2775 mm |
| Sildade arv: | 2 |