Peugeot 508
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2019 · Eesti |
| Varustustase | GT Line |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 130 kW AH01 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 55 l |
| CO₂ emissioon: | 153 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4750 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1410 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1704 kg |
| Täismass: | 2127 kg |
| Kandevõime: | 423 kg |
| Autorongi mass: | 3927 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2800 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Renault Megane
2021, 162 660 km
11 799 €
132 €/kuus
Kia Optima
2018, 276 000 km
11 900 €
139 €/kuus
Volvo V60
2017, 185 300 km
11 900 €
141 €/kuus
Peugeot Rifter
2020, 185 911 km
11 900 €
133 €/kuus
Opel Insignia
2018, 148 450 km
11 900 €
136 €/kuus
Renault Megane
2017, 144 000 km
11 990 €
137 €/kuus