Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2014 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 252 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZEH074751 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 211 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5292 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2245 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 755 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, pikk. 5Kohta, N1 kaubik. Comfortline varustus. Täispolsterdus. Kaubaruum 1900+ 500 tagaistme alt luuk. Teise rea istmed kiirkinnitustega. MF-nahkrool. Tuledeaut. Põhjamaapakett:2*akud, webasto taimeri ja puldiga, 2*istmesooj. Taga lisasooj. juhtmega lisaahi. 3-tsooni kliima, el. aknad. -peeglid sooj. Konks. 2 võtit+webastopult Katuseraamid. KM0%. Kontrollitud läbisõit. Hooldusr. VW esinduse hoolded, viimane 9. 2025 247t. Hammasrihma kompl. vahet. 187t. 1. 24. Uus hooratas 252t. TYV tehtud 228t, kehtib 4. 26Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 146 €
Registreerimistasu: 722 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2015, 284 600 km
13 899 €
155 €/kuus
Volkswagen Transporter
2014, 132 950 km
14 550 €
177 €/kuus
Volkswagen Transporter
2016, 200 220 km
15 200 €
180 €/kuus
Peugeot 508
2015, 158 000 km
14 900 €
175 €/kuus
Volkswagen Multivan
2014, 245 000 km
17 500 €
212 €/kuus
Volkswagen Multivan
2013, 231 000 km
17 500 €
212 €/kuus