Lexus RX 450
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2018 · Saksamaa |
| Varustustase | F Sport S |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 3.5, 193 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Lexuse garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeab
- Põhjalik kvaliteedikontroll
- Täielik hooldusajalugu
- Sõiduki ümbervahetamine
- Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3456 cm³ |
| Võimsus: | 193 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1895 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2240 kg |
| Täismass: | 2715 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 4715 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Lexus RX 450
2018, 105 000 km
39 000 €
440 €/kuus
Lexus RX 450h
2017, 135 827 km
29 995 €
343 €/kuus
Lexus RX 450h
2016, 122 522 km
31 490 €
338 €/kuus
Lexus RX 450h
2016, 160 200 km
32 900 €
389 €/kuus
Lexus RX 450h
2019, 149 000 km
35 000 €
399 €/kuus
Lexus RX 450h
2020, 103 000 km
40 900 €
438 €/kuus