Kia Soul
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2015 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.6, 94 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1582 cm³ |
| Võimsus: | 94 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4140 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1593 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1480 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Autorongi mass: | 3040 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |