Hyundai Tucson
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.6, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
| Tippkiirus: | 189 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1658 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Autorongi mass: | 3750 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Hyundai Tucson
2021, 192 181 km
20 999 €
235 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 100 878 km
21 900 €
251 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 82 000 km
23 500 €
251 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 58 699 km
23 900 €
274 €/kuus
Ford Puma
2021, 156 442 km
14 199 €
159 €/kuus
Škoda Octavia
2023, 165 949 km
14 400 €
161 €/kuus