SEAT Leon
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2020 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 139 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | CNG | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW DHF | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ5FZLR068114 | ||||||
| Reg. nr. | 522RDT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | CNG |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 115 g/km |
| Tippkiirus: | 206 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4282 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1370 kg |
| Täismass: | 1810 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2618 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
SEAT Leon Style 1.5 TGI 96kW
Ökonoomne, kütkestav ning värskendavalt lihtne - see on Sinu uus Seat Leon!See auto on igati positiivses mõttes kaasaegne, aga veel ühena viimastest kaasahaaravalt juhile suunatud, sest sinu kasutada on kõik lisad, luksused ja turvassüsteemid, mida ühelt tänapäevaselt masinalt ootad ilma lõputult tüütute "sõiduabideta". Kirsiks tordil on üha haruldasemaks jääv kuuekäiguline manuaalkast (mille otsas paikneb hiljuti paigaldatud uus sidurikomplekt), mis pakub nii täit kontrolli auto käitumise üle kui ka lihtsalt rohkem sõidurõõmu.
Tänu CNG kütusele naeratab nii rahakott kui ka loodus, sest maanteel kulgedes on kütusekulu kõigest ca 3kg/100km kohta ja heitgaasid tunduvalt puhtamad kui fossiilkütust kasutaval autol. Jooksvad kulud hoolduse ning varuosade pealt aitab madalal hoida fakt, et töökindlat tehnikat jagatakse teiste levinud VAG grupi kaaslastega, aga tänu Hispaania verele naeratad selle auto roolis alati soojemalt kui Saksa või Tšehhi sõbrad.
Võta julgelt ühendust, küsi lisa ning õige pea saadki juba ise oma uue Seatiga päikeseloojangusse sõita.
Auto asub Tapal, aga kokkuleppel saab näha ka Pärnus. Sel nädalal on auto Pärnus.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 392 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.