Volkswagen T-Cross
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 165 390 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZC1ZLY090267 | ||||||
| Reg. nr. | 854GBS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Lisapidurituli
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Konditsioneer
Rehvid ja veljed
- Kokkupandav varuratas
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
Muu varustus
- Katusereelingud
- Pagasikate
- Porikummid
- Hooldusraamat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4108 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1275 kg |
| Täismass: | 1760 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 2860 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 630 kg |
| Teljevahe: | 2551 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 119 €
Registreerimistasu: 501 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen T-Cross
2020, 170 488 km
15 399 €
173 €/kuus
Opel Grandland X
2018, 190 701 km
9980 €
118 €/kuus
Kia Rio
2022, 174 397 km
10 900 €
122 €/kuus
Renault Captur
2018, 114 690 km
10 990 €
127 €/kuus
Citroën C3 Aircross
2019, 88 103 km
10 999 €
127 €/kuus
Renault Kadjar
2018, 97 000 km
11 500 €
133 €/kuus