Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 156 750 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 140 kW 1KD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTEBH3FJ805047911 | ||||||
| Reg. nr. | 090BHP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Külgmised turvakardinad
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 220V pistikupesa: pagasiruumis
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: laekaga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2982 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 7.1 l/100 km |
| Keskmine: | 8.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 213 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4760 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1890 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2420 kg |
| Täismass: | 2990 kg |
| Kandevõime: | 570 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 284 €
Registreerimistasu: 1169 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.