Toyota Auris Touring Sports Active Style Facelift
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 112 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 82 kW D-4D | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1ZB3JE40E014360 | ||||||
| Reg. nr. | 288BVL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 220V pistikupesa
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud: kontrast õmblusega
- Keskkonsool
- Laepolster
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Toyota orig. tuulesuunajad
- Piirkiiruse piiraja
- Topeltpõhjaga pagasiruum
- Toyota "Power Heater" lisasoojendus
- Põhjamaade pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 82 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.1 l/100 km |
| Maanteel: | 3.8 l/100 km |
| Keskmine: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 110 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1485 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1525 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 365 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ostetud uuena Eestist!
Vastupidav, mahukas, väga madalate ülevalpidamiskuludega ja tasemel sõiduomadustega keskklassi auto.Mudeliuuenduse (ehk facelift'i) käigus kasutatud on uuemaid tehnoloogilisi lahendusi ning veelgi parandatud töökindlust. Uus 1.6 D-4D diiselmootor on väga ökonoomne.
Konkreetsel autol on Active Style varustustase, mis sisaldab mh: täisautomaatne kliimaseade, Full LED esituled (95% Auristest on halogeentuledega, mis on väga kasina valgustugevusega), Alcantara + tekstiil istmed (comfort istmed), püsikiirusehoidja, piirkiiruse piiraja, parkimiskaamera, 4x el. aknad, el. külgepeeglid (soojendusega ja kokkuklapitavad), vihmasensor, isetumenev tagasivaatepeegel, multifuntksionaalne nahkrool, 17" Active Style valuveljed (kahe tooniga), väga ilus Falcon Grey Metallic värv + põhjamaade pakett (Toyota Power Heater jms).
Auto on ostetud uuena Eestist Toyota margiesindusest (Elke Auto) ja kõik hooldused on tehtud korrektselt ametlikus margiesinduses vastavalt hooldusgraafikule (Elke Auto). Järgmise korralise hoolduseni on ca 8000 km.
NB! Tegemist ei ole müügi eesmärgil Eestisse toodud kahtlase hooldusajalooga importautoga, mille tegelik hooldusajalugu ja läbisõit ei ole kuidagi kontrollitavad!
Liisinguleping pangaga on lõpetatud - võimalik on mugav omanikuvahetus uue omaniku nimele Transpordiameti e-teeninduses.
Autoga tulevad kaasa võtmed/puldid, hooldusdokumendid, kummimatid sügis-talvehooajaks jms.
Hind sisaldab registreerimistasu ja aastamaksu (kokku ca 400 eur).
Tõeliselt mugav, töökindel ja eriti madalate ülevalpidamiskuludega auto :)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 82 €
Registreerimistasu: 381 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Auris Touring Sports
2015, 158 800 km
8750 €
104 €/kuus
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/kuus
Volkswagen Caddy
2017, 153 202 km
9990 €
112 €/kuus
Opel Insignia
2017, 118 000 km
10 500 €
120 €/kuus
Ford Transit Connect
2017, 141 000 km
10 500 €
112 €/kuus
MINI Clubman
2016, 96 123 km
11 509 €
133 €/kuus