Audi Q2
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 139 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW DPCA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZGA4LA058723 | ||||||
| Reg. nr. | 661FNV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Mägipidur
Mugavus
- USB: 2 tk
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Istmesoojendused: ees
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Keskkonsool
Multimeedia
- Autokompuuter
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4191 mm |
| Laius: | 1794 mm |
| Kõrgus: | 1479 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1423 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 457 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2587 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
registeerimistasu on makstudMootorsõidukimaks
Aastamaks: 136 €
Registreerimistasu: 580 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
SEAT Arona
2018, 109 052 km
13 900 €
149 €/kuus
Peugeot 3008
2019, 116 592 km
13 900 €
149 €/kuus
Peugeot 308
2020, 74 000 km
13 900 €
159 €/kuus
Nissan Qashqai
2018, 121 700 km
13 990 €
150 €/kuus
Opel Crossland
2021, 85 818 km
13 990 €
150 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2020, 115 980 km
13 999 €
150 €/kuus