Scania R114
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2002 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 921 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 10.6, 280 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | XLER6X20004465013 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
- PTO: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 10.6 l |
| Kubatuur: | 10640 cm³ |
| Võimsus: | 280 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 9100 mm |
| Laius: | 2500 mm |
| Kõrgus: | 3300 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 11500 kg |
| Täismass: | 27100 kg |
| Kandevõime: | 13500 kg |
| Autorongi mass: | 70000 kg |
| Haagis piduritega: | 45000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4700 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Lisainfo
Veoautod → KonksliftJuhi asukoht: Vasak
Värv: Valge
Kandevõime: 13500 kg
Registrimass: 25000 kg
Tõsteseadme tootja: Meiller
Vedrustuse tüüp: Leht
Roolimine: jah
Vedav: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.