Ford Mustang
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 1994 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.9 FMC-99E | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1FALP42T3RF130488 | ||||||
| Reg. nr. | 63ZCE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Müüja: Reimo
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- USB
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Kesklukustus
- Differentsiaal: piiratud libisemisega
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.9 l |
| Kubatuur: | 4942 cm³ |
| Kütusepaagi maht: | 60 l |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4610 mm |
| Laius: | 1823 mm |
| Kõrgus: | 1341 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1586 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 464 kg |
| Teljevahe: | 2573 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vinge 90ndate Mustang
Müüa heas korras 32 aastat vana klassikaline ja viimane vana kooli 5.0 Pushrod mootoriga Mustang. Täielikult perfrormance detailidega taastatud mootor 2026. Puuritud ja taastatud plokk (suurem kolvimõõt). Taastatud ja tasakaalustatud väntvõll. Edelbrock high-flow plokikaaned, uued nookurid. Compcams Stage 1 nukkvõll. Edelbrock performance sisselase. BBK 70mm drosselklapp. Suuremad pihustid. Vahetatud kõik kuluosad (õlipump, veepump, küünlad, tihendid, Siduri survelaager jne). Veermikus SR Performance vedrud ja amordid. Sildades Energy Racing polüretaanpuksid. Uued UUHP Rehvid. Sees uuendatud Pioneeri koaksiaalkõlarid ja uus Pioneeri stereo (DAB+, BT, hands free jne). Kere roostevaba, esinevad mõned täkked ja värvikahjustused
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 446 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.