BMW 520
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 221 281 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 135 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA5G11040GC99540 | ||||||
| Reg. nr. | 037RTW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4907 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1805 kg |
| Täismass: | 2370 kg |
| Kandevõime: | 565 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2968 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW 520 I - F11 Touring 2.0 R-4 135к
BMW 520i - Touring välisilme. Tipptasemel LED-nahkne mäluga Navi Pro soojendusega istmed. TwinPower Turbo.Kõik töötab ja sõidab väga hästi. 8-käiguline automaatkäigukast.
Autot hooldati regulaarselt volitatud esinduses. Avariivaba, kontrollitud ajalooga, see saabus just Eestisse.
Ülevaatus kuni veebruarini 2027.
Omanikuvahetus: 55 €.
2 võtit.
Autot saab näha aadressil Endla 73.
https://vininfo.ee/r/2667d4
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 253 €
Registreerimistasu: 698 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.