Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2016 | ||||||
| Läbisõit | 227 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 104 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK2730FU502282 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 07.12.2026 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Kaks komplekti rehve
- Tagumine parkimiskaamera
- Sõidustabiilsuskontroll (VSA)
- Püsikiirusehoidik kiirusepiirajaga
- Soojendusega istmed (ees)
- Juhiistme manuaalne kõrguse reguleerimine
- ISOFIX-kiinnityspisteet (reunimmaiset takaistuimet)
- Esiklaasi puhastites vihmasensor
- Mäestardiabi (HSA)
- Sähköisesti korin myötäisiksi taittuvat sivupeilit
- Elektrilised aknad (ees ja taga)
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- ECON -avustinjärjestelmä
- Bluetooth® Hands Free -puhelinjärjestelmä
- LED-päevasõidutuled
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendatavad küljepeeglid
- Kauko-ohjattava keskuslukitus, kaksi taittuvaa avainta
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.4 s |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4590 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1359 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 171 €
Registreerimistasu: 624 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.