Hyundai i40
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 208 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 99 kW G4FD | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KMHLB81AADU075808 | ||||||
| Reg. nr. | 361BLH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Reisiarvesti
- Liisasoendus Callix.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1591 cm³ |
| Võimsus: | 99 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.1 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 65 l |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4770 mm |
| Laius: | 1815 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1507 kg |
| Täismass: | 2030 kg |
| Kandevõime: | 523 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2770 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto on alates ostupäevast olnud ühe pere kasutuses pereautona.Autol esineb mõningaid kosmeetilisi puudusi, kuid tehniliselt on see korras ning läbib tehnoülevaatuse iseseisvalt.
Kaasa tuleb komplekt talverehve metallvelgedel.
Omanikuvahetuse (ümberregistreerimise) tasu on 443 €
Aastamaks on 126 €
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 399 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.