Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 384 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW CKF | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJJ9NEXE0111981 | ||||||
| Reg. nr. | 192BKZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 220V pistikupesa: taga
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kohtvalgustid
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4659 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1480 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1367 kg |
| Täismass: | 1937 kg |
| Kandevõime: | 570 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2668 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Skoda Octavia 2.0 110kw TDI ÜV 04.27
Vägagi aus ja heas sõidukorras Skoda Octavia, mis ootab endale nüüd järgmist omanikku.320k peal SKF mootoririhma komplekti vahetus. 03.2022a
375k peal Hooratas, eelsüüteküünlad vahetatud
05.05.2026 läbitud muretult ülevaatus. Ainsaks veaks, mis sai kirja, on xenon esitulede korrigeerimise mitte nii kiire liikumine auto käima panemise hetkel. Sellest lööb ka veateate armatuuri.
Veermik on vaikne ja konkreetne. Mootor on piisavalt jõuline, et ei jää ka maanteel hätta, Käigud lülituvad tõrgeteta. Kütusekulu on olnud alati mõnusalt madal.
Auto pole kindlasti enam uus ja sellest räägivad kerel esinevad roostealged. Lisaks on hakanud just tagurdamisel mingi klots naljakalt vilistama.
Võtmeid on kaks.
Kõik esmavajalik on autol varustuse näol olemas.
Auto sai ostetud 2022 aastal esimeselt omanikult.
Kuigi maanteeamet näitab, nagu omanikuvahetusi oleks olnud rohkem, siis paraku tõestada ma seda teile ei saa. Kasutas ta sõidukit peaasjalikult erinevate linnade vahel liikumiseks. 2024 toimunud omanikuvahetus oli formaalsuse tõttu ja vahetult enne automaksu tulekut.
Autot saab näha Tallinnas.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 78 €
Registreerimistasu: 287 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.