Mercedes-Benz E 400
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2020 · Tšehhi |
| Varustustase | D 4MATIC |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.9, 250 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.9 l |
| Kubatuur: | 2925 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.4 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4993 mm |
| Laius: | 1907 mm |
| Kõrgus: | 1495 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1905 kg |
| Täismass: | 2545 kg |
| Kandevõime: | 640 kg |
| Autorongi mass: | 4745 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2939 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Škoda Kodiaq
2019, 200 515 km
26 950 €
318 €/kuus
Volkswagen Amarok
2020, 90 812 km
26 995 €
309 €/kuus
Land Rover Range Rover Velar
2019, 149 500 km
26 999 €
309 €/kuus
BMW 520
2018, 125 050 km
27 000 €
286 €/kuus
Škoda Kodiaq
2020, 106 000 km
27 000 €
304 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 220
2019, 134 900 km
27 400 €
294 €/kuus