Kia Rio
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2022 |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.0, 74 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 07.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 121 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.4 s |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4070 mm |
| Laius: | 1725 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1175 kg |
| Täismass: | 1620 kg |
| Haagis piduritega: | 900 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
Sarnased pakkumised
Peugeot 2008
2020, 75 000 km
11 580 €
133 €/kuus
Citroën Berlingo
2021, 69 967 km
11 890 €
127 €/kuus
Ford Transit Connect
2021, 83 573 km
11 900 €
128 €/kuus
Hyundai i10
2021, 41 797 km
11 900 €
136 €/kuus
Ford Transit Connect
2021, 63 676 km
11 990 €
129 €/kuus
Volkswagen Polo
2021, 43 955 km
12 300 €
132 €/kuus