Peugeot 508
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2015 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 297 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 84 kW 9H05 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF38E9HD8EL041668 | ||||||
| Reg. nr. | 835LDM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
- Laepolster: hele, tekstiil
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 84 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.6 l/100 km |
| Maanteel: | 3.7 l/100 km |
| Keskmine: | 4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 105 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4829 mm |
| Laius: | 1853 mm |
| Kõrgus: | 1476 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1505 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 595 kg |
| Haagis piduritega: | 1375 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2817 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väga ökonoomne ning ruumikas auto.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 86 €
Registreerimistasu: 345 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.