Audi S5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 75 077 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 260 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WAUZZZF5XJN018446 | ||||||
| Reg. nr. | 333MHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, sportrool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Nahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: bang & olufsen w
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- 9S8-Audi virtual cockpit
- IT3-Audi connect Navigation &
- Infotainment
- 9ZE/GB1-Audi phone box koos LTE-toega
- UI2-Audi smartphone interface
- PC2-Pidurisadulad värvitud punaseks
- PNQ-MMI® navigatsioon Plus koos "
- MMI® touch"
- PV3-Mälufunktsiooniga juhiiste
- Sõiduk on toodud Saaksamaalt 09.2019.a
- LKF-i andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis
- kergmetallveljed (20" "Turbiin" disain)
- turvapatjade arv, esimesed tulede pesurid, päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, valgustuspakett (QQ1)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2995 cm³ |
| Võimsus: | 260 kW |
| CO₂ emissioon: | 181 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4673 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1366 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1915 kg |
| Täismass: | 2340 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Autorongi mass: | 4240 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2770 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 415 €
Registreerimistasu: 1404 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.