Ford Mondeo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 281 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW AZBA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0DXXGBBD7S63135 | ||||||
| Reg. nr. | 567BAJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Müüja: Mikk
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4844 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1453 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1578 kg |
| Täismass: | 2190 kg |
| Kandevõime: | 612 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ford Mondeo 2007a diisel, automaat
Sõidab väga hästi ja ei vaja investeeringuid, just läbinud müügieelse kontrolli ja piduri klotsid ja sadulad vahetatud.Näeb kena välja, ühe tagumise ratta juures ülinatuke roostet, tehniliselt tipp-topp
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 96 €
Registreerimistasu: 446 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!